Dresy na basketbal splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro pohyb basketbalisty. V kolekci dresy nabasketbal najdete také basketbalové dresy ,  basketbalové trenýrky tak i celou řadu dalších doplňků nezbytných pro celkové vybavení vašeho týmu. Pokud vás naše nabídka dresů na basketbal zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nakonfigurovat vlastní design dresů.

Basketbalové dresy

bez-nahledu

Basketbalové dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a odolné proti namáhání. Střihové provedení basketbalových dresů konzultujeme s předními basketbalovými kluby. To se na výsledných basketbalových dresech projevuje propracovaným volným střihem, který nebrání a přispívá pohybu basketbalového hráče.

Cena již od

Basketbalové trenýrky

bez-nahledu

Basketbalové trenýrky nabízíme v rozsáhlém provedení designů, které mohou sloužit k Vaší inspiraci. Vyberte si z naší široké nabídkytrenýrek na basketbal. Basketbalové trenýrky lze objednávat i samostatně bez dresů nebo se slipy či bez slipů.

Cena již od

Převlékací trika a kalhoty

bez-nahledu

Basketbalová převlékací trika a kalhoty jsou nezbytnou součástí výbavy basketbalových týmů. Vyvinuli jsme kolekci nových modelů, které jdou nakombinovat s Vašimi klubovými barvami.

Cena již od

Týmové oblečení

Týmové oblečení

Týmové oblečení vyrábíme z funkčních materiálů a v moderním střihu, který zajišťuje komfortní pocit při nošení.
Týmové oblečení můžeme na přání barevně sladit a s vašimi týmovými dresy.

Cena již od
630 Kč