Dresy na fotbal splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro pohyb fotbalisty. V kolekci dresy na fotbal najdete také fotbalové dresy, fotbalové trenýrky a fotbalové štulpny, tak i dresy pro fotbalové brankáře a řadu dalších doplňků nezbytných pro celkové vybavení Vašeho týmu. Pokud vás naše nabídka dresů na fotbal zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nakonfigurovat vlastní design dresů.

Fotbalové dresy

Fotbalové dresy

Fotbalové dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a odolné proti namáhání. Střihové provedení fotbalových dresů konzultujeme s předními fotbalovými kluby.
To se na výsledných fotbalových dresech projevuje propracovaným střihem, který nebrání a přispívá pohybu fotbalového hráče.

Cena již od
365 Kč

Fotbalové trenýrky

Fotbalové trenýrky

Fotbalové trenýrky nabízíme v rozsáhlém provedení designů, které mohou sloužit k Vaší inspiraci. Vyberte si z naší široké nabídky trenýrek na fotbal.
Fotbalové trenýrky lze objednávat i samostatně bez dresů nebo se slipy či bez slipů.

Cena již od
235 Kč

Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny prošly dlouhým vývojem. V konzultaci s fotbalovými týmy jsme vyvzorovali sérii fotbalových štulpen,
která obsahuje kromě mimořádných funkčních vlastností, také prvky moderního designu. Věříme, že Vás naše fotbalové štulpny nezklamou.

Cena již od
125 Kč

Brankářské dresy

Brankářské dresy

Fotbalové brankářské dresy jsou nedílnou součástí fotbalového vybavení. Můžete si vybrat ze široké škály motivů popř. navrhnout svůj vlastní dres a barevnost.
Brankářské dresy jsou vypolstrovány na zatěžovaných místech a vyrobeny z materiálu, který svou strukturou je prodyšný a odolný proti oděru.

Cena již od
365 Kč

Týmové oblečení

Týmové oblečení

Týmové oblečení vyrábíme z funkčních materiálů a v moderním střihu, který zajišťuje komfortní pocit při nošení.
Týmové oblečení můžeme na přání barevně sladit a s vašimi týmovými dresy.

Cena již od
630 Kč