Dresy pro hasiče splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro pohyb hasiče. V kolekci dresy pro hasiče najdete jak hasičské dresy, hasičské tepláky a hasičské bundy, tak i řadu dalších doplňků nezbytných pro celkové vybavení Vašeho týmu. Pokud Vás naše nabídka dresů pro hasiče zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nakonfigurovat vlastní design dresů.

Hasičské dresy

Hasičské dresy

Hasičské dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a odolné proti namáhání. Střihové provedení hasičských dresů konzultujeme s předními hasičskými kluby. To se na výsledných hasičských dresech projevuje propracovaným střihem, který nebrání pohybu hasiče, ale naopak jej podporuje. Hasičské dresy jsou vyrobeny z osvědčeného a velmi oblíbeného materiálu DDUNI.

Cena již od
365 Kč

Hasičské tepláky

Hasičské tepláky

Hasičské tepláky jsou  žádaným produktem u profesionálních hasičských týmů. Střihové a materiálové provedení teplákových kalhot splňuje ty nejnáročnější požadavky, které zaručí pohodlí a pomohou k nejlepšímu výkonu hasiče.

Cena již od

Hasičské elastické kalhoty

bez-nahledu

Hasičské elastické kalhoty jsou nejvíce žádaným produktem u profesionálních hasičských týmů. Střihové a materiálové provedení elastických kalhot splňuje ty nejnáročnější požadavky, které zaručí pohodlí a pomohou k nejlepšímu výkonu hasiče.

Cena již od

Týmové oblečení

Týmové oblečení

Týmové oblečení vyrábíme z funkčních materiálů a v moderním střihu, který zajišťuje komfortní pocit při nošení.
Týmové oblečení můžeme na přání barevně sladit a s vašimi týmovými dresy.

Cena již od
630 Kč