Dresy na hokej splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro pohyb hokejisty. V kolekci dresy na hokej najdete také hokejové dresy, hokejové návleky, hokejové štulpny a řadu dalších doplňků nezbytných pro celkové vybavení Vašeho týmu. Pokud vás naše nabídka dresů na hokej zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nakonfigurovat vlastní design dresů.

Hokejové dresy

Hokejové dresy

Hokejové dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a odolné proti namáhání. Střihové provedení hokejových dresůkonzultujeme s předními hokejovými kluby.
To se na výsledných hokejových dresech projevuje propracovaným střihem, který nebrání a přispívá pohybu hokejového hráče.

Cena již od
495 Kč

Hokejové návleky

Hokejové návleky

Hokejové návleky lze přizpůsobit přímo k designu dresu a potisknout logotypy či čísly. V případě, že nepotřebujete hokejové návleky s designem či jiným potiskem, lze objednat jednobarevné. K dispozici máte šest základních barev.

Cena již od
430 Kč

Hokejové štulpny

Hokejové štulpny

Hokejové štulpny nabízíme ve třech variantách provedení. Klasické pletené, na které nelze aplikovat loga či jiné potisky. V případě, že požadujete na hokejové štulpny aplikovat potisky či přizpůsobit design k dresu doporučujeme sublimační variantu, kde si můžete zvolit 2 typy materiálu. Hladký pružný materiál (štulpnovina) nebo nově vyvzorovaný pletený materiál, který je obdobou klasické pletené štulpny s možností aplikace potisků.

Cena již od
250 Kč

Týmové oblečení

Týmové oblečení

Týmové oblečení vyrábíme z funkčních materiálů a v moderním střihu, který zajišťuje komfortní pocit při nošení.
Týmové oblečení můžeme na přání barevně sladit a s vašimi týmovými dresy.

Cena již od
630 Kč