Dresy na volejbal splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro pohyb volejbalisty. V kolekci dresy na volejbalnajdete také volejbalové dresy ,  volejbalové trenýrky, tak i celou řadu dalších doplňků nezbytných pro celkové vybavení Vašeho týmu. Pokud vás naše nabídka dresů na volejbal zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nakonfigurovat vlastní design dresů.

Volejbalové dresy

bez-nahledu

Volejbalové dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou funkční a odolné proti namáhání. Střihové provedení volejbalových dresůkonzultujeme s předními volejbalovými kluby. To se na výsledných volejbalových dresech projevuje propracovaným střihem, který nebrání a přispívá pohybu volejbalového hráče.

Cena již od
365 Kč

Volejbalové trenýrky

bez-nahledu

Volejbalové trenýrky nabízíme v rozsáhlém provedení designů, které mohou sloužit k Vaší inspiraci. Vyberte si z naší široké nabídky trenýrek na volejbal. Volejbalové trenýrky lze objednávat i samostatně bez dresů nebo se slipy či bez slipů.

Cena již od

Převlékací trika a kalhoty

bez-nahledu

Basketbalová převlékací trika a kalhoty jsou nezbytnou součástí výbavy basketbalových týmů. Vyvinuli jsme kolekci nových modelů, které jdou nakombinovat s Vašimi klubovými barvami.

Cena již od

Týmové oblečení

Týmové oblečení

Týmové oblečení vyrábíme z funkčních materiálů a v moderním střihu, který zajišťuje komfortní pocit při nošení.
Týmové oblečení můžeme na přání barevně sladit a s vašimi týmovými dresy.

Cena již od
630 Kč